top of page
  • Фото автораДанііл Слізінов

Чому диспетчеризацією від GreenHub легше користуватися ніж іншими рішеннямиПростий та зрозумілий інтерфейс


Ми максимально спростили інтерфейс, щоби Вам було зручно користуватися Вашою системою диспетчеризації від GreenHub кожного дня!


Ніяких зайвих меню чи незрозумілих налаштувань. Почати користуватися може кожен. На те щоби навчитися, знадобиться не більше 15 хвилин.


(скрін)


Технічні новації


Саме технічні новації зробили систему диспетчеризації GreenHub такою простою у користуванні, прибрали необхідність щось “програмувати всередині” та забезпечують найкращій користувацький досвід.


Проста модульна структура


Купляєте лише за необхідну електроніку із можливістю подальшого розширення системи. Мінімальна комплектація - лише один пристрій - будинковий контролер BC-01!


Цього достатньо, щоби напряму підключити безліч обладнання на Вашому об’єкті, відобразити дані в персональному кабінеті та отримувати сповіщення про стан систем в мобільному додатку.


Більш детально про те, чому для побудови системи диспетчеризації будівлі достатньо лише одного пристрою GreenHub, читайте тут.


Підключення обладнання за принципом Plug&Play


Треба лише підключити необхідний модуль до загальної мережі диспетчеризації і система його розпізнає та запропонує налаштувати.


Віддалене налаштування


Налаштування та перелаштування системи не вимагає навиків програмування. Ці роботи може робити будь хто з базовими навичками роботи за комп’ютером не виходячи з дому чи офісу.


Оновлення програмного забезпечення “по повітрю”


Оновлення “по повітрю” вже стало звичним явищем для смартфонів чи іншої побутової техніки, але для промислових систем, де ресурси контролерів досить обмежені, це великий крок вперед.


Більше не треба виїздити на місце, щоби оновити прошивку, чи переналаштувати працююче обладнання.


Відкрите API обладнання для взаємодії з іншими системами


Обладнання від GreenHub відповідає вимогам законодавства, та має можливість взаємодіяти з іншими системами за допомогою відкритих протоколів.


Це дає змогу будь кому інтегрувати обладнання GreenHub до власних систем.


Два варіанта користування програмним забезпеченням від GreenHub


Безкоштовне використання у локальному режимі - із мінімально необхідним функціоналом, який задовольняє вимоги ДБН.


Використання за моделлю підписки - із регулярними оновленнями системи, зручним web-інтерфейсом адміністратора та мобільним додатком обслуговуючої компанії.


Більш детально з системою диспетчеризації GreenHub можна ознайомитись тут.

Про те, чому встановити комплексну систему диспетчеризації GreenHub вигідніше ніж кілька окремих систем, читайте тут.

Comentarios


bottom of page