top of page
  • Фото автораДанііл Слізінов

Комплексне вирішення задач з обліку та диспетчеризації енергоресурсів завдяки системі GreenHub


Для функціонування будь якої будівлі до неї треба під’єднати зовнішні мережі. Їх кількість залежить від конкретного проектного рішення, але всі ресурси потребують обліку, а інженерні системи, які забезпечують розподіл ресурсів всередині будівлі - в диспетчеризації.


Чому для кожного ресурсу роблять окремі системи


Задача з диспетчеризації інженерних систем та організації обліку ресурсів, яка здається очевидною з точки зору людської логіки, на ділі має дуже багато нюансів в процесі реалізації. При чому складнощі виникають на кожному з етапів - від апаратної сумісності обладнання до можливостей програмного забезпечення.


Наприклад, для диспетчеризації електрики потрібен моніторинг живлення на вводі в будівлю та контроль за споживанням окремих груп споживачів, а для диспетчеризації води - контроль роботи насосів та керування електрозаслінками. А ще, різні типи лічильників використовують різні протоколи передачі даних - тому для кожного типу використовують окреме електронне обладнання.


До чого це призводить


На об’єкті одночасно працюють від 2-х до 5-ти систем диспетчеризації та обліку ресурсів, які виконують одну і ту ж функцію, але не пов’язані між собою. Кожна система надає дані у своєму форматі що створює додаткові незручності для експлуатуючої організації.


Що робить система GreenHub


Система диспетчеризації GreenHub усуває проблеми із сумісністю та допомагає у простий та зручний спосіб зробити об’єднану систему диспетчеризації інженерних систем та запровадити автоматизований облік ресурсів.


В чому секрет системи GreenHub?


Запорукою успіху є готове програмне забезпечення, модульний підхід до систем диспетчеризації у складі єдиного програмного рішення та використання сучасної електроніки з розширеними комунікативними можливостями.


Готове програмне забезпечення прибирає необхідність у програмуванні систем. Замість програмування - конфігурування їх роботи за допомогою web-інтерфейса користувача.


Модульний підхід дозволяє врахувати особливості та вимоги кожної системи, але керувати роботою всіх систем з одного інтерфейсу.

Використання сучасної електроніки дозволяє одночасно підключити велику кількість обладнання, що прибирає потребу у багатьох проміжних пристроях, які, зазвичай, використовуються для тих же цілей.


Що отримує Замовник


Комплексне вирішення задач обліку та диспетчеризації енергоресурсів на своєму об’єкті в простий та зрозумілий для себе спосіб. Система диспетчеризації GreenHub є надійним містком між очікуваннями Замовника щодо роботи своїх інженерних систем і їх безпосереднім впровадженням на об’єкті.


Детальніше про систему диспетчеризації GreenHub, можна дізнатися тут.

Про переваги використання готового програмного забезпечення GreenHub для диспетчеризації будівель, можна прочитати тут.

Comments


bottom of page