top of page
  • Фото автораДанііл Слізінов

Як погодити електролічильники з можливістю організації внутрішнього обліку та чому це вигідно?Які електролічильники може використовувати Забудовник

Можна використовувати лише сертифіковані прилади обліку. Нормативною базою для цього є …


Що постачальник електроенергії може вимагати від Забудовника

Встановити лічильники згідно нормативної бази.


Що постачальник електроенергії часто вимагає від Забудовника

Встановити лічильники згідно нормативної бази та “сумісні із системами обліку” постачальника електроенергії.

Зазвичай, навіть пропонується конкретна модель, яка або постачається структурами афілійованими з постачальником електроенергії, або на яку вони мають “партнерську угоду” із виробником електролічильника.


Перший шлях Забудовника - найшвидший

Піти на поводу у постачальника електроенергії та встановити що пропонують, за ціною яку пропонують - для того щоби “не мати проблем” з підключенням за постійною схемою. Цей шлях може бути виправданий лише у тому випадку, якщо Забудовник не планує подальшу експлуатацію будівлі та будівля не опалюється за рахунок електрики.


Другий шлях Забудовника- найдорожчий

Встановити електролічильники із одночасним виконанням умов “сумісності” для постачальника електроенергії і другим незалежним каналом для організації опитування лічильника внутрішньою системою диспетчеризації.

Такі моделі, зазвичай важче знайти та вони є дорожчими за інші.


Третій шлях Забудовника - правильний

Встановити сертифіковані електролічильники, згідно з нормативною базою. Але обрати виробника та модель, з урахуванням подальшої можливості включення електролічильників до системи диспетчеризації будівлі без використання дорогого додаткового обладнання.

Разом із подальшим здешевленням організації внутрішнього обліку чи диспетчеризації електроопалення, вартість самих лічильників може бути на третину нижчою, ніж вартість “рекомендованих моделей”.


Про переваги використання інтегрованої системи диспетчеризації на об'єкті Ви можете прочитати тут.


Більш детально про те, як погодити встановлення потрібних Вам електролічильників на своєму об’єкті Ви можете розпитати у наших партнерів, які спеціалізуються на підключенні до зовнішніх електромереж:

“ТОВ ПАУЕРЕЛЕКТРІК” +38067 232-30-40.


コメント


bottom of page