top of page
  • Фото автораДанііл Слізінов

Як виглядає система диспетчеризації GreenHub зсередини 25 поверхової будівлі на 200 квартирДаний матеріал має на меті дати уявлення про внутрішню структуру та принцип побудови системи диспетчеризації GreenHub.


На схемах відображене необхідне обладнання та типові місця його розміщення, для вирішення задачі з комплексної диспетчеризації будівлі.Які системи потрібно впровадити та об’єднати у конкретному прикладі
  1. Диспетчеризація та моніторинг електроживлення будівлі.

  2. Диспетчеризація та моніторинг насосного обладнання систем опалення, холодного та гарячого водопостачання.

  3. Диспетчеризація ІТП та контроль затоплення приямків.

  4. Диспетчеризація ліфтів.

  5. Локальний моніторинг та охорона інженерних ніш.

  6. Внутрішній облік електрики, споживання тепла, холодної та гарячої води.


Як виглядає структурна схема для типових поверхів


Умовні позначення


Жовті прямокутники - елементи системи швидкого монтажу GreenHub.

Салатові прямокутники - електроніка GreenHub.

Кабель салатового кольору - універсальний кабель GreenHub CMR-01.

Сірі прямокутники та кабель - обладнання та кабель інших виробників.


Загальний опис


На схемах можна побачити багато жовтих прямокутників - це система швидких з’єднань GreenHub, яка забезпечує швидке та правильне підключення для більшості кінцевих пристроїв всередині будинку до загальної системи диспетчеризації.


Через кожні два поверхи монтується магістральна розподільна коробка MB-M-01, яка забезпечує з’єднання між окремими сегментами мережі. До неї під’єднуються розподільні коробки MB-C-01 для підключення лічильників та пристрій сполучення GreenHub DC.


Універсальний кабель GreenHub CMR-01 з’єднує сегменти мережі між собою та з будинковим контроллером GreenHub BC, одночасно передаючи сигнали та доставляючи живлення всім пристроям.


Пристрій сполучення GreenHub DC, відповідає за комунікацію всередині об’єднаної системи. До нього напряму підключаються електролічильники та локальна електроніка на поверсі. Тому GreenHub DC ще називають “поверховий контролер”.


До GreenHub DC, також підключаються модулі розширення GreenHub SM-01 до яких приєднуються кабелі від охоронних датчиків інженерних ніш та приміщень.Як виглядає структурна схема для останнього поверху

На останньому поверсі, до пристрою сполучення GreenHub DC додатково підключаються модулі диспетчеризації та керування ліфтовим обладнанням GreenHub ELC.Як виглядає структурна схема для підвалу та першого поверху

У підвалі чи приміщенні консьєржу встановлюється будинковий контроллер GreenHub BC - мозок всієї системи та інструмент зв’язку із хмарним сервером GreenHub в мережі інтернет. Він забезпечує моніторинг та керування всіма інженерними системами будівлі.Програмне забезпечення GreenHub

Для реалізації більшості задач з диспетчеризації будівель, ПЗ GreenHub вже має готові блоки, які не потребують програмування. Вам залишається лише додати обладнання та сконфігурувати параметри його роботи, використовуючи легкий адміністративний інтерфейс користувача.


Якщо Ви плануєте використати на своєму об’єкті якесь нестандартне обладнання інтеграції з яким, наразі, немає в системі диспетчеризації GreenHub - це також не буде проблемою. Система GreenHub підтримує хмарне оновлення, тому зробити більшість інтеграцій та “навчити” систему можливо навіть без виїзду на об’єкт.


 

Детальніше про систему диспетчеризації GreenHub, можна дізнатися тут.

Про переваги використання готового програмного забезпечення GreenHub для диспетчеризації будівель, можна прочитати тут.


Comments


bottom of page